Üvey Kızların Amını İncelemek

Rissa May derslerinde zorlanmaktadır, ancak üvey kardeşi Jay Romero’nun da çoğu dersi aynıdır. Ev ödevini kopyalayarak ona yardım etmeye çalışır. Göğüslerini dışarı çıkararak anlaşmayı tatlandırır, ancak Jay’in gerçekten sınıfı geçmesi gerekir, bu yüzden fırtınalar uzaklaşır.

Daha sonra, Rissa kanepede otururken Jay’i köşeye sıkıştırır. Ona traşlı amını göstermek için mini eteğini kaldırır ve dokunmasına izin vermeyi teklif eder. Kısa süre sonra Jay, üvey kız kardeşinin krema dolu kukusunun derinliklerine gömülür. Buna karşılık, Rissa Jay’in sertliğini derinlemesine boğazlar ve hatta büyük doğalları arasında bir göğüs sikişi yapar.

Arkasını dönen Rissa, Jay’in kucağına kayar, böylece ters kovboy kızında onun sertliğine saplanır. Başka bir titty fuck ve BJ verir, sonra yatak odasına gitmesini sağlar, böylece onu rahat yatakta doggy yapabilir. Rissa sırt üstü yuvarlanıp kalçalarını iyice açtığında Jay kadife eldiveninin içine gömülür. Kız kovboy kızında dünyasını sallarken memelerinin zıplamasını izler, sonra arkasına yaslanır ve Rissa göğsüne boşalana kadar göğüsleri ve ayaklarıyla onu bitirirken eğlenir. Jay o noktada Rissa’nın makalesini kopyalamasına izin vermeyi kabul eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir