O Benim Sadece Sınıftaki Öğretmenim

Eliza Ibarra, öğretmeni Kyle Mason’a aşıktır. Kyle konuşmak için onu görmek istediğinde, seksi bir öğrenci kıyafeti giyer. Kyle’ın Eliza ile sınıftaki davranışları hakkında konuşması gerekmektedir. Eliza’nın sınıfta onun fotoğraflarını çektiğini bilmektedir. Eliza onlara ihtiyacı olduğunu çünkü onlar olmadan boşalamadığını açıklar. Onun mantığına göre, Bay Mason sınıfta sadece onun öğretmenidir.

Kyle, Eliza’ya hayır demeye çalışır ama Eliza’nın edepsiz konuşmaları onu kaldırabileceğinden daha fazla tahrik eder. Sonunda, sertifikalı genç öğrencisinin kendine dokunduğunu görmek ve onun kirli konuşma sesleri daha iyi yargısını bastırır. Kısa süre sonra Kyle, Eliza’nın onu şehvet ağına çekmesine izin verir. Bildiği bir sonraki şey, açgözlülükle onu emerken sıcak ellerini ve ağzını aletinin etrafında tutmasıdır.

Ayağa kalkıp mini eteğini sıyıran Eliza, Kyle’ın vücuduna istediği kadar hayran olmasına izin verir. Eliza kendini ve onu soymaya devam ederken elleri göğüslerinden kıçına doğru dolaşır. Sonunda, Kyle kendini yerde, sonunda ateşli bir 69’a dönüşen bir oral seksin tadını çıkarırken bulur.

Kyle kanepede oturmaya devam ettiğinde, Eliza hemen kalçalarına sarılır ve sertleşmiş aletinin üzerine çöker. Ona cowgirl’de binmek tutkusunu daha da artırıyor. Arkasını dönen Eliza, coşkulu bir ters kovboy kız yolculuğu için gider.

Kyle kravatını alıp Eliza’nın boynuna doladığında, azgın öğrenci heyecanını zar zor kontrol edebiliyor. Kyle onu göğsüne çekmek için derme çatma tasmasını kullanırken Eliza’nın ciyaklamasıyla köpekleşmeye başlarlar. Sonunda Eliza ayağa kalkıyor ama Kyle onu sürmeye devam ediyor.

Sırt üstü yatan ama hala kravatla bağlı olan Eliza, Kyle’ın omzuna bir ayak bileği kancası takar, böylece o kukuya tekrar dalabilir. Bu kez, Eliza sikinin etrafında patladığında Kyle sonunda kendi ihtiyacına teslim olur. Çekilir ve Eliza’nın onu göbeğinin her yerinde bitirmesine izin verir, her ikisini de bir dahaki sefere sevişebilecekleri için şimdiden heyecanlandırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir