Travesti Pornosu: D.O.L.L.S.

Üç bilim insanı (Avery Jane, Leana Lovings, Siri Dahl), büyük bir yatırımcıdan seri üretim onayı almak için üç güzel android (Eva Maxim, Khloe Kay, Zariah Aura) hazırlamaktadır. Androidler, ‘dönüştürücü androidler’in kısaltması olan ‘trandroidler’ olarak bilinmektedir ve mükemmel platonik arkadaşlar olmaları amaçlanmaktadır. Ancak yatırımcıları trandroidlerin ROMANTİK yoldaşlar haline getirilmesini talep edince bilim insanları ters köşeye yatar.

Bilim insanları, trandroidleri seks yapabilecek hale getirmek için kısıtlı bir süre içinde çılgınca birlikte çalışırlar. Neyse ki çoğunlukla başarılı olurlar ve yatırımcının beklentilerini karşılayacaklarından emindirler. Bilim insanları tatmin olur ve yeni ve geliştirilmiş trandroidlerini yatırımcıya tekrar sunduklarında her şeyin yolunda gideceğinden emin bir şekilde geceyi sonlandırırlar. Ancak zamanı geldiğinde, acımasız bir laboratuvar asistanının trandroidleri SABOTAJLADIĞINI ve onları asi, azgın kaçaklar haline getirdiğini öğrenirler.

Bilim insanları, trandroidleri fabrika ayarlarına döndürmenin tek yolunun onlarla seks yaparak onları tamamen aşırı yüklemek olduğunu çabucak fark eder ve bu da enerjik ikililere, üçlülere VE topyekün bir seks partisine yol açar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir