Seksin JOI’si

İki sıra erkek (Richard Glaze, Donny Sins, Dorian Del Isla, Jack Vegas, Danny Mountain ve Robby Apples) bir odada oturmuş, endişeyle bir seminerin başlamasını beklemektedir. Aniden, dünyaca ünlü yazar ve cinsel dayanıklılık koçu Dr. Tracy Majors (Danielle Renae) dışarı çıkar ve onlara sıcak bir gülümseme verir. Erkekler onun konuşmasını dinlemek için sabırsızlanmaktadır.

Dr. Majors başlıyor ve bunun Dr. Majors’un kendisi tarafından yaratılan “Seksin JOI’sini Yeniden Keşfetmek” başlıklı bir seminer olduğu ortaya çıkıyor. Gerçekten de, bu erkeklerin yatakta daha uzun süre dayanmalarına yardımcı olmak için buradadır ve bunu başarmak için özel bir tür JOI tekniği kullanacaktır. Erkekler bunun nasıl çalıştığını ve kendilerine gerçekten yardımcı olup olamayacağını merak ediyor.

Ancak Dr. Majors, tanıtımının ardından tüm erkeklerden pantolonlarını indirmelerini isteyerek işleri bir adım öteye taşır. Erkekler emin değiller – bunu GERÇEKTEN yapmalılar mı? Ancak Dr. Majors bunun seminerin bir parçası olduğu konusunda ısrar eder ve Dr. Majors’un her aşamada onlara ustalıkla rehberlik edeceği bir ‘uygulamalı’ atölye çalışması şeklini alacaktır. Adamların hepsi bunun içindir ve sırayla yaraklarını emmesine izin verirler, sonunda onları sınırlayan ve sadece izin verdiğinde boşalmalarına izin veren Tracy’ye toplu tecavüz ederler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir