Her Şey Ve Daha Fazlası

Jason X ve Lilly Bella tatil için geldiklerinde öldürmek için giyinmişlerdir. Ev muhteşemdir ve Lilly bu gece gerçekten dışarı çıkmak istemektedir. Jason bir telefon görüşmesi yapması gerektiğini söyleyerek onu ertelediğinde, Lilly doğrudan güçlü hamlesine gider: seksi iç çamaşırı.

Jason’ın telefonda konuştuğu oturma odasına dönen Lilly, tavrını açıkça ortaya koyar. Jason aptal değildir; telefonunu kapatır ve Lilly’nin ona vücuduyla vaat ettiği her şeyin peşine düşer. Jason’ın Lilly’nin piercingli meme uçlarını emmesine dönüşen tatlı öpücüklerle başlarlar. Aşağı indiğinde Jason, Lilly’nin iniş şeridi twat’ını dilinin kayması için güzel ve ıslak bulur.

Lilly erkek arkadaşının kendisini şımartmasına izin verir, ancak kendini aletin peşinden gitmekten alıkoyamaz. Çömelip Jason’ın pantolonunu aşağı çeker ve iyice açar. Ağzı ve dili güzelce meşgul olur, şaftı ve taşakları yalar ve emer.

Lilly tekrar ayağa kalkar ve Jason’a kendini açmak için bir ayağı daha yüksek bir basamakta durur. Arkasından yaklaşır, ayakta dururken güzel ve derin kayar. Her itiş onu ayak parmaklarının üzerine çıkarır ve dudaklarından inlemeler çıkarır.

Jason’ı ereksiyondan yönlendiren Lilly, onu sırtına düştüğü kanepeye getirir ve onun için uyluklarını ayırır. Onu istediği gibi güzel ve derin bir şekilde vuruyor. Lilly dizlerinin üzerine çöktüğünde, Jason partilerini köpekle devam ettirir.

Jason sonunda bir koltuk alır, böylece Lilly onu cowgirl’de sürebilir. Etrafında dönerek, olabildiğince hızlı bir şekilde ters kovboy kızında zıplıyor. Jason yükünü üflerken çabalarının karşılığını alır ve onu kalçalarından aşağıya doğru çiseleyen bir cremapie ile doldurur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir