Stepsis Yeni Bir Kat Giyiyor

Hailey Rose ve Leana Lovings evlerinde bazı tadilatlar yapıyorlar. Yine de boya rulosunu çerçevesinden çıkaramazlar. Hailey, merdaneyle çok cinsel bir şekilde mücadele ettikten sonra, yardım etmesi için üvey kardeşi Max Fills’i arar. Silindiri çerçevesinden kolayca çıkarır.

Kızlar Max’in gücünden tahrik olurlar ve duvarı boyamak yerine birbirlerini boyamaya başlarlar. Max ortalığı kirlettiklerini söyleyince kızlar üstlerini değiştirmeye gider. Döndüklerinde üzerlerinde tulumdan başka bir şey yoktur. Birbirlerinin göğüslerini bir kez daha boyayarak, Max’ten onları temizlemesini isterler. Max’in ereksiyon olduğunu gördüklerinde, kızlar pantolonundan çıkmasına yardım eder ve onu uçurmak için birlikte çalışmak üzere dizlerinin üzerine çökerler.

Hailey dizlerinin üzerine çöktüğünde tüm iddialar ortadan kalkar, böylece Max Leana’yı yerken onu becerebilir. Leana, Hailey’nin kukusu mükemmel yalama yüksekliğindeyken sırt üstü dövülerek amını alır. Max sırtına bindiğinde, Hailey ters kovboy kızına binmek için gemiye tırmanır. Sonra Hailey, Max’in creampie’si ile dolu bırakan bir dicking için onun tarafına geçer. BF’sinden jizz emen Hailey, jizz ile oynarken Leana ile muameleyi kartopu haline getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir