Ders Sırasında Stepbro’ya Çakmak

Megan Marx, üvey kardeşi Victor Ray’in oyuncu küçük üvey kızıdır. Bir kar fırtınası çıktığında, Megan okulun kar tatili olması nedeniyle heyecanına engel olamaz. Victor’un internet okulunda kar tatili yoktur, bu yüzden Megan onun yatağında surat asar ve biraz eğlenmek için onu bekleyeceğini iddia eder.

Megan’ın sabrı bir yere kadar. Victor’a atmak için birkaç kartopu ile sütyen ve külotla geri döner. Dizlerinin üzerine çökerek Victor iniltisini tutmaya ve dersine odaklanmaya çalışırken ona sakso çekmeye başlar. Sessiz kalma çabaları, Megan tangasını soyup sertliğini sürmek için kucağına battığında bunalır.

Üvey kardeşine hükmetmeye devam eden Megan, arkasını döner ve bir cowgirl gezintisine çıkar. Victor sonunda okuldan vazgeçer ve dizüstü bilgisayarını kapatır, böylece Megan sandalyesindeki yerini alabilir ve onu aşağı indirebilmesi için kendini yayabilir. Victor, Megan doyana ve üzerine boşalmak için çekilene kadar o açgözlü amcığı sikiyle doldurmaya devam ediyor. Ancak o zaman sınıfının tüm üvey kardeş şovlarını gördüğünü fark ederler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir