Beklediğinden Daha Fazlası

Leo Ahsoka oturma odasında spor yaparak çok zaman geçiriyor. Eliptik bisikleti henüz bitirmiştir ve üvey kardeşi Raul Costa aşağı indiğinde serinlemek için esneme hareketleri yapmaktadır. Üzerinde sadece bir havlu vardır ve Leo’ya saunaya gideceğini söyler. Leo ondan gitmeden önce esnemesine yardım etmesini ister.

Leo’nun arkasından yaklaşan Raul, kendisinden isteneni yapar. Leo, Raul’un ne kadar yakın ve neredeyse çıplak olduğunu fark ettiğinde, ellerini kıçına sokması için pozisyon değiştirmesini sağlar. Uzanmaları giderek daha cinsel hale geliyor, seks pozisyonlarını pantomimliyor. Leo sonunda arkasını döner ve öne doğru eğilerek bunun bir yoga pozisyonu olduğunu iddia eder. Gerçekte bu, Raul’un ereksiyonuna bakmak ve sonunda onu patlatmak için bir bahanedir.

Leo arkasını dönerek Raul’a yoga pozisyonunda sikişmenin ne kadar güzel olduğunu gösterir ve onu arkadan yapar. Leo’nun Raul’u sırt üstü uzanırken kalçalarının arasına aldığı yatak odasına taşınırlar. Dizlerinin üzerinde, köpek tarzı bir amcık vuruşunun tadını çıkarır. Sonra D’ye biner, önce cowgirl’de ve daha sonra kendini çıkarırken ters cowgirl’de. İyiliğe karşılık veren Leo, Raul’u taşağını patlatana ve ona yalaması için lezzetli bir muamele yapana kadar yalayıp emer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir