Havuz Başında Zevk

Bu sezon Dating My Stepson’da, karıştırıp eşleştirmek için üç ateşli olgun ve üç hevesli üvey oğlumuz var. Bugünkü bölümde, Shalina Devine’ın Matthew Meier ile bir randevusu olması gerekiyordu. Ne yazık ki Shalina için Micky Muffin’in başka planları var. Matthew’u kolayca gitmesine izin vermeyecek kadar çok seviyor.

Micky randevuya daldıktan sonra, Matthew ve Shalina kaçmaya ve Micky’nin jakuziye girmesine izin vermeye karar verirler. Micky onları bulmaya gelir ve Shalina’nın havlusunu unuttuğunu iddia eder. Bayanlar, Micky zevk alması için göğüslerini çıkarırken Shalina’nın sikini emmesine izin vermekten çok memnun görünen Matthew için savaşmaya başlar. Bayanlar oral seks için kavga ettiğinde, Matthew her ikisi için de daha da ateşli hale gelir. Sonunda kızlar kavga etmenin anlamsız olduğuna ve Matthew’u birlikte oyuncak olarak kullanmaları gerektiğine karar verirler.

Artık paylaşmaya karar verdiklerine göre, kızlar Matthew’a kendileri için olduğu gibi sikiş oyuncağı gibi davranıyorlar. Micky, Shalina’nın amını yerken Matthew’un onu yapmasına izin vermek için arkasına yaslanmadan önce Shalina’ya zarif bir şekilde D’de cowgirl’de ilk kez veriyor. Shalina dizlerinin üzerinde, Micky’nin amını yalarken Matthew’un vuruşlarını karşılamak için geri sallanıyor. Micky, ağzı Shalina’nın kukusunda ve Matthew arkasında kaşıkla yan yatarken Matthew’un cazibesinin tadını çıkarır. Sonra Shalina tırmanıyor ve Matthew’a ters kovboy kızında sert bir şekilde biniyor, Micky’nin onunla kartopu yaptığı bir creampie sağıyor. İki olgun, gelecekte daha fazla s haring yapmak zorunda kalacakları konusunda hemfikir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir