Kızlar Voleybol Koçu Sizi İstiyor

Angel Windell, Koç Venture’ı ofisinde beklerken arkadaşına telefon eder. Arkadaşına sorununu açıklar: Erkek arkadaşını yatakta tatmin edememektedir, bu yüzden pratik yapmak istemektedir. Planında Koç Venture’ı baştan çıkarmak da vardır çünkü onun büyük bir aleti olduğu bellidir. Bruce geldiğinde Angel telefonu kapatır ve işe koyulur.

Bruce başlangıçta Angel’ın ilerlemelerine direnir, ancak sıcak kanlı coed onun peşinde acımasızdır. Sonunda kendini elinde Koç’un sikiyle dizlerinin üzerinde bulur. Yalamak ve okşamak için eğilen Angel, Bruce pes edene kadar hırçınlığına devam eder. Angel’ın şortunu çıkarmasına ve büyük olanın üzerine kaymasına izin verir, böylece nasıl hissettirdiğine alışabilir.

Angel’ı ayağa kaldıran Koç, ayakta dururlarken onu arkadan becerir. Onu sırt üstü çevirir ve tekrar içeri itmeden önce amını yer. Angel, önce cowgirl’de ve sonra ters cowgirl’de dönerek başka bir sert sürüşe çıkıyor. Angel, Koç’un Yarağı onu ciyaklatırken içine gömülmüş halde kendini tekrar masanın üzerinde bulur. Sonra, Angel’ı bitirdiğinde, yutması için ağzına fındık sokana kadar onu emmesini sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir