Üvey Kız Kardeşin Orgazma İhtiyacı Var

Raul Costa’nın her zaman cehennem gibi azgın olan ateşli bir üvey kız kardeşi Lya Cutie vardır. Raul, Lya’nın bir kez daha mastürbasyon yaptığını görünce, ona bunu kesmesini söylemeye çalışır. Lya ona öğüt vermeden önce inene kadar beklemesini söyler, ancak Raul fırtınalar koparır.

Daha sonra Lya, Raul’u kanepede köşeye sıkıştırır ve onun önünde bir kez daha mastürbasyon yapmaya başlar. Raul üvey kardeşi olduğunu söyleyip itiraz edince, Lya karşılıklı mastürbasyon yapmalarını önerir. Yine de Raul’un sikinin ne kadar güzel olduğunu görünce, yardım edemez ama ellerini ve ağzını dahil eder. Kısa süre sonra Lya, üvey kız kardeşinin kıçını okşarken Raul’u uçuruyor.

Lya bir cowgirl stiffie yolculuğu ve ardından ters bir cowgirl yolculuğu için gemiye tırmandığında Raul’un günü daha da parlaklaşıyor. Yan yatar, böylece kaşık gibi sikişebilirler, sonra dizlerinin üzerine çöker, böylece Raul onu arkadan sikebilir. Raul, Lya’yı sırtına vurmayı bitirdiğinde ve karnına kendi yükünü üflediğinde, minyon adımları bunu bir ara tekrar yapıp yapamayacaklarını sorar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir