İki Uçlu Yaklaşım

Ana Foxxx ve Cory Chase’in iyi giden bir şeyleri vardı. Arkadaşları Susan ile birlikte, en heyecan verici ve müstehcen üçlü seksleri yaparak, sınırsız eğlence için düzenli olarak buluşuyorlardı. Bu cennette yapılmış bir eşleşmeydi – üçünün de kirli, pis sekse eşit derecede yatırım yaptığı bir tutku üçlüsü. Ama ne yazık ki, her güzel şeyin bir sonu vardır… Susan’ın şimdiki kız arkadaşıyla tek eşli olmaya karar verip Cory ve Ana’yı yapayalnız bırakması gibi.

Ana ve Cory en hafif deyimiyle biraz üzgündü. Onların ilgilendiği tüm çılgın şeylerle ilgilenen bir üçüncü kişi bulmak gerçekten zordu. Ama bir gün Ana’nın aklına ilginç bir fikir gelir. Madem üçüncüsü eksik, neden iki kat dildo kullanmıyorlar? Ana ve Cory çifte penetrasyona bayılırlar ve bunu başaramamaları için hiçbir neden yoktur. Sadece biraz… yaratıcı olmaları gerekiyor.

Ana bir yapay penis takıyor ve Cory’nin onu emmesine izin veriyor ve ardından Cory’nin ona sertçe binmesini sağlıyor. Cory’nin elinde başka bir yapay penis var ve zamanı geldiğinde Ana’nın deliklerini tıkamaktan çekinmiyor… ve tam tersi. Sonunda, her iki oyuncağı da uç uca yapıştırarak hoş bir çift uçlu yapay penis oluşturuyorlar, zevkle inlerken ve sıcak amcık dudaklarının birleştiğini hissederken birbirlerine makas atıyorlar. Bu Lez Be Bad bölümünde kesin olan bir şey varsa o da bazen iki uçlu yaklaşımın en iyisi olduğudur!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir