Üvey Kardeşimi Sikmeni İzlemek İstiyorum

Lulu Chu ve Whitney Oc mutfak masasında birlikte takılmaktadır. Lulu’nun üvey kardeşi Parker Ambrose, tam Lulu Whitney’e iltifat etmeye başladığı sırada onları süzmeye başlar. Kızlar sonunda lezbiyen eğilimlerini itiraf eder ve bu da Parker’ın ağzının açık kalmasına neden olur. Tam Lulu Whitney’e, Lulu ona ne yapması gerektiğini söylerken Whitney’nin üvey kardeşini baştan çıkarıp becerdiğini hayal ettiğini söylediği sırada Parker kaçar.

Kızlar Parker’ı yatak odasında köşeye sıkıştırır ve Lulu hiçbir şey söylemeden Whitney’nin gömleğini çıkarmasına yardım etmeye başlar. Lulu’nun ona ne yapacağını söylemesi ve Parker’ın mutlak bir neşeyle bunun olmasına izin vermesiyle Whitney, Parker’ın aletini çıkarır ve okşamaya ve emmeye başlar. Lulu, Whitney’nin tangasını çıkarmasına yardım eder ve Parker’a kendini içeri sokmasını söylemeden önce arkadaşını sırt üstü yatırır. Whitney önce sırtüstü sonra yan yatarak çeşitli pozisyonlarda amını sikmeye başlıyor.

Karnının üzerinde köpek gibi sikilirken, Whitney’e aynı anda arkadaşının amını yemesi talimatı verilir. Sonra Lulu, üvey kardeşinin dilini sürerken Parker’ı sırt üstü yatırır ve Whitney onun sertliğini cowgirl’de sürer. Parker’ın vücudundan aşağı kayan Lulu, Whitney minyon vücudunu okşarken ters kovboy kızında bunun için gider. Lulu sırtına biner, böylece Whiteny’nin amında ziyafet çekebilir, Parker onu mükemmel bir sonda çekip karnına patlatmaktan başka seçeneği kalmayana kadar vurur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir