En İyi İşiniz İçin Göğüs Çalışması

Kai okulda başarısız olmaktadır ve üvey annesi Lolly bunu duyduğunda çok öfkelenir. Lolly, Kai’den bir cevap ister ve anlaşmasının ne olduğunu bilmek ister. Kai üniversiteye gitmek istediğinden bile emin olmadığını itiraf eder ve Lolly’ye okulu umursamadığını söyler. Bu sırada Kai annesinin koca memelerini hayranlıkla seyretmekten kendini alamaz. Üvey annesinin göğüsleri oldukça harikadır, ancak Lolly Kai’yi bakarken yakalar ve onu çağırır. Hızlı bir çözüm bulur. Eğer Kai’nin dikkati bu kadar dağıldıysa, Lolly odağını yeniden kazanmasına yardım edecektir.

Kai’nin hayran kalması için göğüslerini çıkarır ve onlarla oynamasına izin verir. Bu tamamen berbat ve tabudur ve Kai üvey annesinin göğüslerine masaj yapmaması gerektiğini bilir, ancak bir kez başladığında duramaz. Lolly de son derece tahrik olmuştur ve hatta bu hissi Kai’den daha çok sevebilir. Daha sonra Lolly, Kai’yi duşta şaşırtır. Kai hazırlıksız yakalanır. Annesi neden iç çamaşırlarıyla duştadır?

Lolly çırılçıplak soyunur ve dizlerinin üzerine çöker. Kai, üvey annesinin horozunu emmek üzere olduğuna inanamıyor. Onun horozunu kapar ve hızlı bir şekilde çalışır, şaftını derinlere sığdırır ve tamamen ağzına alır. Kai sert bir şekilde boşalır ve üvey annesinin ağzını kalın ve kremsi bir yük ile doldurur. Eğlenceleri burada bitmiyor – Lolly Kai’nin inmesine yardım etti ve şimdi Lolly kendisi için biraz zevk istiyor.

Yatak odasında, Kai üvey annesini sertçe sikiyor. Onunla ilgili her şey o kadar tanıdık ki – dokunuşu ve kokusu – Kai’yi tek başına çıldırtmak için yeterli.,

Şanslı damızlık üvey annesinin amına sertçe vurur, kıvrımlarına ve zıplayan göğüslerine hayran kalır. Kadın zevkle çığlık atar. Üvey oğlunun sikinin amının derinliklerinde olması Lilly’nin hiç ihtiyaç duyacağını düşündüğü bir şey değildi, ama ilk kaçamaklarından beri tek düşünebildiği buydu. Çekilmek istemeyen Kai, üvey annesinin içine boşalır ve çiğ olarak içine boşalma hissinin tadını çıkarır. İkisi de o anın tadını çıkarır ve küçük seks seanslarının ne kadar vahşi ve sapıkça olduğunu anlarlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir