Üvey Annem Sikimi Temizliyor

Saint James, ateşli üvey annesi Rachel Cavelli’ye bakmadan duramıyor. Büyük kıçı ve büyük göğüsleri ile evi temizlerken bile çarpıcı. Saint, babasının Rachel’a düzgün bakıp bakmadığını sormaya karar verir. Rachel kızmak yerine üvey oğluna yardıma ihtiyacı olursa onun için burada olduğunu söyler.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Saint uyuyamadığını fark eder. Rachel’ın yardım teklifi kafasının içinde dönüp durmaktadır. Rachel’la konuşmak için yataktan kalkar ve onu sütyeni ve külotuyla yumuşak tenine losyon sürerken bulur. Saint Rachel’ın yatağına atladığında, Rachel söz verdiği gibi ona yardım etmekten mutluluk duyar.

Rachel, Saint’in sertliğini okşayarak ve aletini emerek başlar. Vücudunun üzerinde sürünerek ona biner, sonra kovboy kızıyla sikiş çubuğuna batar. Ters bir cowgirl yolculuğu için döndüğünde, inlerken zıplıyor. Rachel dizlerinin üzerine çöktüğünde, Saint saçını çekip kıçına şaplak atarken onu köpek gibi sikerek sorumluluğu üstlenir. Rachel’ı sırt üstü yatırırlar ve Saint, Rachel’ı gülümseten bir creampie yapana kadar gelişmiş üvey annesine bir amcık vuruşu verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir