Mart 2024 Ayın Lezzeti Jojo Austin

Jojo Austin, ebeveynleri bir araya geldiğinden beri üvey kardeşi Parker Sims’i arzulamaktadır. Parker’ın ders çalıştığı odaya girer ve Aziz Patrick Günü’nde yeşil giymediği için ona bir çimdik atar. Parker da ona evin bir yerinde bir sürpriz sakladığını söyler. Jojo dört yapraklı bir yonca bulduğunda, şanslı günü yerine şanslı olma günü olduğuna karar verir.

Jojo iç çamaşırlarını giydikten sonra baştan çıkarmak için Parker’ın odasına gider. Parker kabul eder, ancak önce ona sakso çekmesini ister. Jojo bunu sorun etmez. Dizlerinin üzerine çökerek, Parker’ın pantolonunu aşağı çeker, böylece ellerini ve ağzını onun güzel yarağının etrafına sarabilir. Yatağa geçerek Parker’ı yatırır ve çok daha fazlasını vaat eden alaycı bir hareketle ona biner.

Jojo, Parker’ın sertliğine kayar kaymaz, mutlak bir zevkle sürmeye başlar. Onu köpek içinde güzel ve derin almak için dizlerinin üzerine yuvarlanır. Jojo sırt üstü yatıp kendini iyice açtığında, Parker olabildiğince derine iner. Jojo’nun yalvarması üzerine, amının derinliklerinde patlayana kadar devam eder ve onu şanslı sikiş festivalinden dölle dolu bırakır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir