Üvey Annem Nasıl Taşınacağını Biliyor

Briana Banderas üvey oğlu Rion King ile bir araya gelmek ister. Baştan çıkarmaya oturma odasında Rion’u bir dans dersine çağırarak başlar. Hareketlerini gösteriyor, ona çarpıyor ve ona karşı öğütüyor. Rion bir gaf patlatır patlatmaz, utançtan kaçınmak için yatak odasına çekilir.

Briana daha da seksi kıyafetler giyer ve Rion’u yatak odasında köşeye sıkıştırır. Ondan dans derslerinden daha fazlasını istediğini açıkça belli eder. Rion ile yatağa girer ve onun için twerk yapmaya geri döner. Artık ereksiyonunu gizleyemediği veya üvey annesinden kaçamadığı için Rion, Briana’nın aletini boksörlerinden çıkarıp onu emmesini sadece hayretle izleyebilir.

Rion umutsuzca çarpıcı üvey annesini memnun etmek istiyor, bu yüzden onu köpeklemeden önce amını yemek için zaman ayırıyor. Briana’nın saçını çekerken ve sonra sırtına binerken sert sikişlerinde nazik bir şey yok, böylece sikine binebilir. Briana sırt üstü yatar, Rion patlamaya hazır olana kadar kıllı amını sikerken kalçaları gidebildiği kadar geniş yayılır. Briana’nın kukusuna üflemek için dışarı çekerek mükemmel sonun tadını çıkarır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir