Üvey Anneler Seksi Sosyaller

Josh Rivers yanlışlıkla üvey annesi Gigi Dior’u selfie çekmeye çalışırken görür. Sonuçlardan memnun değildir, bu yüzden Josh’tan ona yardım etmesini ister. Fotoğraflardan hâlâ memnun değildir, bu yüzden başka bir kıyafet giymeyi teklif eder. Josh’a sırtını dönen Gigi daha seksi bir gömlek giyer. Bir sonraki fikri mayo giymektir.

Karşısında böylesine ateşli bir puma varken, Josh’ın ereksiyon olmasını engellemesi imkânsızdır. Gigi ilk başta şaşırır, ancak çabucak ona acır ve büyük göğüslerini ona gösterir. Josh’a onu erkek oyuncağı olarak kullanacağını söyleyen Gigi, onu yatağa götürür, böylece sertliğini dışarı çıkarabilir, okşayabilir ve emebilir. Öne doğru eğilerek, onu bol miktarda derin emiş ile üfler.

BJ’den daha eğlenceli bir şeye geçmeye hevesli olan Gigi, Josh’un üstüne tırmanır ve aletinin üzerine batar. Josh’un elleri meme uçlarını sıkarken, arkasını dönmeden önce yukarı ve aşağı zıplar ve ters cowgirl’de onu yaparken kıçını avuçlamasına izin verir. Josh, Gigi’yi köpek gibi yaparken ve sonra amını yerken bir erkek oyuncak olarak değerini kanıtlıyor. Son bir kez geri soktuğunda Josh, üvey annesinin çekilmeden önce boşaldığından emin olur ve onu yapışkan aşkıyla kaplar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir