Üvey Anne Beni Zorluyor

Aimee Cambridge duştadır ama su bir türlü ısınmaz. Üvey oğlu Parker Sims’i çağırır. Kapının arkasından konuşurlar ama sonunda Aimee, Parker’ın gelip kontrol etmesi için ısrar eder. Üstünü örtmeyi teklif eder, bu da onun içeri girmesini sağlar.

Duşta biraz zaman geçirdikten sonra nihayet ısındığında, Aimee Parker’ı sabun getirmesi için geri çağırır. Bu sefer örtünme zahmetine girmiyor ve Parker’dan sırtını yıkamasını bile istiyor. Duşta işi bittiğinde, Aimee Parker’ı bir havlu getirmesi için bir kez daha geri çağırır. İşte o zaman onun kocaman ereksiyonunu fark eder ve bu konuda bir şeyler yapmaya karar verir.

Dizlerinin üzerine çöken Aimee, Parker’ın aletini banyoda emiyor. Aimee’nin kukusunda sert bir yolculuk için gemiye tırmandığı yatak odasına taşınırlar. Cowgirl ve ters cowgirl, Aimee’nin ateşini daha da yükseltir. Köpek tarzı bir amcık vuruşu için dizlerinin üzerine çöker ve sonra sırt üstü yuvarlanır ve Parker onu taşaklarının derinliklerine sokabilir. Dizlerinin üzerinde Aimee, yakında tekrar yapmalarını önermeden önce üvey oğlunun dölünden bir ağız dolusu almak için geniş bir şekilde açılır.