O İzlerken

Adult Time elçisi Lexi Luna, hayranlarına yeni dizisi With Love, Lexi’nin bir başka bölümünü sunmaktan heyecan duyuyor. Bu fantezi senaryosunda Lexi, birini nasıl baştan çıkaracağını ve bir ilişkiyi biraz açmaya teşvik edeceğini gösteriyor.

Lexi ve kocası Ken Feels, Lexi’nin uzun zamandır arkadaşı olan Reagan Foxx için özel bir doğum günü sürprizi hazırlar. Lexi, Reagan’a bir sürü güzel balon vererek işe başlar, ancak bu sürprizin sadece başlangıcıdır. Lexi başka bir şey hazırlamak için uzaklaşırken, Reagan’a bakması için bir doğum günü kartı verilir. Kartın içinde Reagan’ın kocasından gelen bir not vardır: “Tatlım, bu gece seninle olamayacağım için sana özel bir hediye vermek istedim: Lexi ile bir gecenin tadını çıkarmana izin veriyorum – kocası seni izlerken!

Reagan şaşkın ama aynı zamanda hevesli, çünkü Lexi ile üniversitede öpüşmüşler ama daha ileri gidememişler – Reagan’ın kocasının böyle bir şeyi kabul edeceği hakkında hiçbir fikri yok! Ken de her şeyi izlemekten keyif alacağı için bu işe tamamen katılır.

Lexi daha sonra odaya geri gelir ve seksi iç çamaşırlarını değiştirdiğini açıklar. Bununla birlikte, Reagan ve Lexi’nin Ken’e unutulmaz bir gösteri sunarken birbirlerinin güzel vücutlarını tam olarak keşfetme zamanı …