Tatlı ve Seksi

Max Fills yeni bir üvey kız kardeş aramaktadır, ancak önce potansiyel yeni gelen kızın odasını gezecek ve onun neyle ilgili olduğunu görecektir. Max başlangıçta kızın odasını keşfederken bulduğu şeylere şaşırır. Sonunda Angel Gostosa’nın gizli bir yapay penis tutan ve dolabında krem şanti saklayan bir ucube olduğunu öğrenir.

Max Angel’a basit bir sürtük olduğunu söylediğinde, Angel aksini kanıtlamaya kararlıdır. Krem şanti ona göre değildir; eline biraz püskürtür ve ona yedirir. Bunun onu anında tahrik ettiği açıktır, bu yüzden Max kremayı sıkmaya ve yemeye devam eder. Çok geçmeden Angel’ın yatağında öpüşmeye başlarlar ve öpüşmeler arasında kıyafetleri çıkar. İşler oradan tırmanıyor, Angel göğüslerinden krem şanti yalatıyor ve sonra bir am yalamanın tadını çıkarıyor. Max’in sikiş çubuğunu üfleme sırası kendisine geldiğinde, bunu coşkuyla kabul eder.

Max’in sert aletinin üzerine çöken azgın Latin, onu tamamen terk ederek sürüyor. Birlikte iyiler, bu yüzden Angel partiyi dizlerinin üzerinde devam ettiriyor ve Max onu arkadan beceriyor. Birlikte kaşıklarken, Max Angel’ın inlemelerini kendi ağzıyla boğarken öpüşmeye devam ediyorlar. Sonra onu sırt üstü yapar, patlamaya hazır olana kadar güzel ve derin bir şekilde sürer. Tam zamanında çekilen Max, mükemmel üvey kardeşler olacakları konusunda hemfikir olduklarında Angel’ın göğsüne boşalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir