Eğlenceli Tutkular

Kızlar gecesi, Zazie Skymm sıkıldığına karar verdiğinde çok daha tutkulu bir şeye yol açar. Gülümseyen ve kıkırdayan Bonnie Dolce ile ayak oyunları oynamaya başlar. Zazie ısrar edince Bonnie sonunda yemi yutar. Zazie okşamaya ve öpüşmeye başladığında boğucu bir ifadeyle izler.

Zazie Bonnie’nin şortunu çıkardığında, işler oradan hızla tırmanmaya başlar. Bonnie’nin meme uçlarını örnekledikten sonra Zazie aşağı iner. Karnının üzerine yerleşerek Bonnie’nin kalçalarının arasına yerleşir. Kız arkadaşının sırtı zevkle kavislenene kadar Bonnie’nin her bir düğmesini iterken dili dışarı fırlıyor, alıştırıyor ve emiyor.

Bonnie kendine gelir gelmez sıra Zazie’ye gelir. Zazie’nin tişörtünü çıkarmasına yardım eder, sonra onu kanepeye geri iter. Bonnie diliyle klitoristen dudaklara bir yol açtıktan sonra parmaklarını içeri sokar. Bu parmak vuruşu ve Bonnie’nin dudaklarının dudaklarında olması, Zazie’nin serbest bırakılmasının tadını çıkarırken inlemesine neden oluyor.

Bonnie kendini Zazie’nin kollarında bulurken kızlar ikinci raunt için geri gelir. Zazie’nin parmakları meşgul olurken kızlar derin öpüşürler. Zazie’nin tüm meme ucunu ağzına çeken Bonnie, hala daha fazlasını vermeye istekli olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Her birinin arzularını istedikleri kadar şımartmalarına izin veren lezbiyen 69’a geçerler.

Zazie onun üstüne tırmanırken Bonnie sırt üstü yatar. Güzel ve yakın oturan Zazie, klitorisini Bonnie’ninkine bastırır. Kızlar, cinsel ilişki sonrası sarılıp öpüşmek için bir araya gelmeden önce son bir kez birbirlerini boşaltmak için karşılıklı sürtünmelerini kullanarak birlikte kabile kurarlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir