Stepbro’ya Yapacak Bir Şey Vermek

Jade Maris ve Liz Jordan’ın ikisi de sik takıntılıdır. Kızlar karalama yaparken Jade’in üvey kardeşi Juan Loco içeri girer ve sıkıldığını söyler. Kızlara bir meydan okuma yapmak isteyip istemediklerini sorar. Kızlar kabul eder ama bir türlü meydan okumaya karar veremezler. Birkaç denemeden sonra, Liz Juan’a kimin göğüslerinin kimin olduğuna karar vermesi için meydan okuduğunda bir şeye karar vermiş gibi görünüyorlar.

Juan göğüs yarışmasında başarılı olunca kızlar onu kimin emdiğini söyleyip söyleyemeyeceğini görmeye karar verirler. Yorganın altına saklanırlar ama Juan sikinin üzerinde Liz’in ağzı olduğunu söyler. Üçlü, bir sonraki meydan okumalarının kimin amının daha iyi hissettirdiği olabileceği konusunda hemfikirdir. Juan, önce Liz’in amının tadını çıkarırken, sonra Jade’in aynı pozisyonda giderken tadını çıkarır.

Juan hangisinin daha iyi olduğunu söyleyemeyeceğini iddia ettiğinde, kızlar denemeye devam eder. Liz ters bir cowgirl sürüşüne gider ve sonra Jade dizlerinin üzerine çöker, böylece Juan Liz’i yerken onu köpekle dövebilir. Liz sırt üstü yuvarlanır, böylece Juan ona uyluklarının arasından verirken Jade dilini sürebilir. Son olarak, kızlar Juan’ı ağızlarına girene kadar çıkarmak için birlikte çalışırlar ve onlara oynamaları ve takas etmeleri için güzel bir ceviz verirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir