Onun Yerine Arkadaş Olmalıyız

Angel ve Myra her zaman anlaşamamaktadır – aslında bu üvey kardeşler sürekli kavga etmekte ve birbirlerinin hayatlarını kabusa çevirmektedir. Üvey ebeveynleri Kaylee ve Jay, kızların didişmelerinden bıkmışlardır ve barışçıl bir çözüme ulaşmanın bir yolunu bulmak isterler. Kaylee özellikle üvey kızlarının sürekli kavga etmesinden bıkmıştır ve Jay’den buna bir son vermesini ister.

Jay kabul eder ve kızlarla konuşmayı dener. Ancak Kaylee, Jay’in yaklaşımını fazla açık sözlü bulunca, Jay, Angel ve Myra’yı yalnız bırakarak çekip gider. Kızlar, asi davranışlarının üvey annelerinin çekip gitmesine neden olduğu için kendilerini çok kötü hissederler. Jay iki kıza da ceza verir ve ne kadar uzun süre kavga ederlerse o kadar uzun süre cezalandırılacaklarını söyler.

Şimdi tek istedikleri Jay’in gönlünü almak ve iyi geçinebileceklerini kanıtlamaktır. Angel ve Myra cimri iç çamaşırları giyer ve üvey babalarının önünde diz çökerler. Şortunun altında sertleştiğini hissedebildikleri sikini ovmaya başlarlar. Jay bu durumun çok boktan olduğunu biliyor ama sikini içlerinde isteyen iki genç kıza nasıl karşı koyabilir ki? Hayır demesi gerektiğini ve bunun sadece üvey kızlarını sürtük olmaya teşvik edeceğini biliyor, ancak kızlar müstehcen konuşmalarıyla onu sertleştiriyor.

Jay kızlara paylaşmak zorunda kalacaklarını söyler, ki bu konuda hiçbir sorunları yoktur. Hemen onun sikini emmeye başlarlar, sırayla şaftını ağızlarına sığdırırlar. Jay için inanılmaz bir duygu, aletinin üvey kızları tarafından emilmesi. Bu şimdiye kadar yaptığı en tabu şey ve pek çok açıdan yanlış olmasına rağmen, şimdiye kadar yaptığı en iyi oral seks. Kızlar profesyoneller gibi emiyor, onun sikinde boğuluyor, şaftını okşuyor ve taşaklarını emiyorlar. Birlikte çok eğleniyorlar ve işin içine sik girince paylaşmanın kolay olabileceği ortaya çıkıyor. Kızlar iç çamaşırlarını çıkarıyor ve Angel üvey babasının sikine binen ilk kötü kız oluyor.

Onun sikini emmek onu çok ıslatmıştır ve kolaylıkla onun sikinin üzerine kayar. Jay üvey kızını becerdiğine inanamıyor ve karısı öğrenirse başının büyük belaya gireceğini biliyor. Ama şu anda bunu umursamıyor – tek odaklanmak istediği üvey kızının dar, tatlı amını sikmek. Myra üvey kız kardeşinin üvey babası tarafından sikilmesini izliyor ve kıskanç olmasına rağmen son derece tahrik oluyor ve yakında sıranın kendisine geleceğini biliyor. Angel, üvey babasının sikinden kendi sularını yalıyor ve onu güzel ve kaygan hale getiriyor, böylece Myra bir gezintiye çıkabiliyor.

Myra’nın amcığı üvey kardeşininki kadar tertemizdir ve Jay tatlı hatunu sertçe siker. Üvey babasının sikine binerken bir azize gibi görünüyor ve bu ikisinin de sonsuza dek sürmesini diledikleri bir duygu. Üçlü, Jay’in Myra’nın amını yerken Angel’ı becermesiyle devam ediyor. Kızların iyi geçinmeyi öğrendiklerini görmek Jay’in kalbini ısıtır – ve amcıklar onun sikini ısıtır. Jay, Angel ve Myra için büyük bir yük patlatır. Ağızlarını ve yüzlerini dölle doldurur ve kızlar onun yükünü aralarında değiştirmek için öpüşürler. Bu birlik tam da Jay’in üvey kızlarından görmesi gereken davranış türüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir