O Kadar Sıcaklar ki Değiştirmek Zorunda Kaldık

Parker Ambrose ve Jimmy Michaels serinin 6. maçını izlemek için bir araya gelmiş, karşı takımlar için tezahürat yapmaktadırlar. Jimmy’nin üvey annesi Whitney Oc, onlara atıştırmalıklar getirmek ve Parker’a üvey annesi JC Wilds’ın ne zaman orada olacağını sormak için gelir. Whitney’in odadan çıktığını düşündüklerinde, kimi daha çok becermek istediklerini tartışırlar.

Üvey anneler, onları becermeye çok açık olarak çocukları şaşırtıyor. Derin bir öpücük alışverişinde bulunurlar ve sonra üvey oğulları üzerinde çalışmaya başlarlar. Whitney, Jimmy’yi derin bir boğaz BJ’ye götürürken, Parker, JC’nin sikiş çubuğunun etrafına sarılmış dudaklarının tadını çıkarır. Bu onların anne takas dörtlüsünün sadece başlangıcı.

Üvey oğulları değiştiren JC, Jimmy’nin sertliğine tırmanıp onu kovboy kızında sürerken Whitney de Parker’a aynı muameleyi yapıyor. JC, Whitney’nin Jimmy’ye yaptıklarını yansıtarak Parker’ı ters kovboy kızında sürerken tekrar değiştirirler. Dizlerinin üzerinde, JC omzunun üzerinden Jimmy’nin onu köpek gibi sikmesini izler, ardından Parker’ın Whitney’i aynı pozisyonda dövmesini izler. Olgunların her biri sırt üstü yatar, Jimmy JC’nin kukusunun derinliklerine dalar ve Parker üvey annesine güzel bir amcık vuruşu verir. Bayanlar doyduğunda, JC Jimmy’nin dölünü almak için genişçe açılır ve Whitney Parker’ınkini alır ve her ikisine de son bir öpücükle paylaşmak için tuzlu bir muamele bırakır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir