İçeride Kalmak

Robby Echo ve Chloe Surreal bir gece geçirmeye karar verirler. Robby bunu ciddiye alır, boxerlarıyla takılır ve Chloe’ye ne izlemek istediğini sorar. Chloe odaya çok kısa bir elbise ve süper yüksek topuklu ayakkabılarla girdiğinde, Robby’nin planları aniden mümkün olan en iyi şekilde değişir.

Sevişeceğini bilmek Robby’nin Claire’in baştan çıkarıcılığının her anını takdir etmesini engellemez. Kalçalarını açarak elbisesinin eteklerini aşağıya doğru çekiştiriyor, sonra güzel ve edepsiz konuşarak erkek arkadaşına yavaşça yaklaşıyor. Robby’yi öpecekmiş gibi başını eğen Chloe, tamamen alaycı bir tavırla geri çekiliyor.

Artık Robby’nin tüm dikkatini çektiğinden emin olan Chloe, flört etmeye devam ediyor. G-kupalarını elbisesinden çıkarır ve onları sallar. Robby’nin boxer’ını aşağı çeken Chloe, onu kökünden ucuna kadar yalıyor, sonra kanepede rahatlayıp mastürbasyon yaparken onu izlerken kendini okşamasını söylüyor. Robby bir an daha bekleyemediğinde, Chloe’ye oturduğu yerde katılır, böylece krema dolu twat üzerinde ziyafet çekebilir.

Robby kanepeye oturur ve Chloe ters bir cowgirl yolculuğu için kucağına tırmanma fırsatını yakalar. Etrafında dönüyor, onu cowgirl’de sürerken göğüslerini göğsüne bastırıyor. Sonra Robby’nin vücudundan aşağı kayar, böylece onu emebilir, biraz top emme ve tabii ki bir titty fuck dahil.

Robby ile kanepede yeniden bir araya gelen Chloe, Robby’nin arkadan ona katılabilmesi için yan tarafına doğru kıvrılır. Kaşıkla seksleri çok güzel ama Chloe misyonerin yakınlığını istiyor. Robby buna uymaktan mutluluk duyar! Boşalmak üzereyken, Chloe’nin vücudunun üst kısmına üflemek için çekilir. Memnuniyetle gülümseyen Chloe, ikramının tadına bakıyor.

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir