Bir Swap Ailesi Şükran Günü

Dört ailenin her biri yeni bir aile oluşturmak için birer üye ile katkıda bulunsa ne olurdu? Aile Takası’nın bu bölümünde, Tiana Blow ve takas annesi Cassie Del Isla ilk takas ailesi Şükran Günü için hazırlanıyor. Ken Feels ve takas oğlu Max Fills yemek için sabırsızlanıyor ama kızlar yemeğin henüz hazır olmadığını söylüyor. Mutfakta bir araya gelirler ve seksi iç çamaşırları giydiklerini ve sevişirken çoktan havaya girdiklerini ortaya çıkarmak için önlüklerini çıkarırlar.

Tiana, Cassie onu yerken çıkardığı iniltiyi tutmaya çalışırken adamlar içeri girer. Tangasını sıyıran Cassie onlara çok açlarsa kendisini ve Tiana’yı yiyebileceklerini söyler. Max, Tiana’yı ıslatıp tekrar hazır hale getirirken Ken, Cassie’nin amcığıyla ziyafet çeker. Adamlar dilleriyle ne kadar iyi olabileceklerini gösterdikten sonra, takas ailesi tam bir tatil sikiş festivali için kanepeye taşınır.

Kızlar, Tiana’nın Max’i üflemesi ve Cassie’nin Ken’i derin boğazlamasıyla sik emerek başlar. Sonra cowgirl’e binmek için tepeye tırmanırlar. Bayanlar partnerlerini değiştirir, böylece Tiana, Ken’in hardonunda ters cowgirl’de gidebilirken Cassie de Max için aynısını yapar. Daha sonra dizlerinin üzerinde, aynalı bir köpek tarzı am vuruşu alırlar. Takas fam sikişi, kızlar sırt üstü yatarken sona eriyor. Adamlar, Ken Tiana’yı creampie ile doldurana ve Max de takas annesi için aynısını yapana kadar devam ediyor.