Amım Çok mu Sıkı

Melody Marks dışarı çıkmaya hazırlanıyor. Hazırlanıyor ve hazırlanıyor, sıkı göğüslerini dolgunlaştırıyor ve makyaj yapıyor. Üvey kardeşi Jodie Johnson kapı aralığından onu izlerken Melody’nin mini eteğiyle oynadığını görür.

Melody, Jodie’yi gördüğünde, randevusundan önce kıyafetinde neyin yanlış olduğunu anlaması için ondan yardım ister. Jodie Melody’nin saçını toplamasına yardım eder ama Melody hâlâ gergindir. Çalılarının kesilip kesilmediğini görmek için iç çamaşırını çıkarır, sonra Jodie’den amının çok sıkı olmadığından emin olmak için aletini kullanmasını ister. Jodie yardım etmekten mutluluk duyar, bu yüzden Melody uyluklarını açarak uzanırken sertliğini içeri sokar.

Melody, kendisinin ve üvey kardeşinin ne kadar iyi uyduğunu öğrendiğinde, orada durmak üzere değil. Onu meyve sularından temizler ve sonra bir cowgirl yolculuğu için ona binmeden önce onu titty sikikleri. Melody dizlerinin üzerinde Jodie’yi köpekle denemeye devam ediyor. Jodie, Melody’nin ganimetine fındık atmak için dışarı çıktığında, parmaklarını cum ile tarar ve sonra bir gülümsemeyle randevusuyla telefona girer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir