Zengin ya da Fakir için

İki ev temizlikçisi Connie (Alison Rey) ve Michael (Robby Apples) bir evin bir odasını temizlerken, zengin ev sahibi Carl (Will Pounder) içeri girer ve Connie’ye açıkça asılır. Connie bu konuda kibar davransa da Michael bu davranış karşısında sinirlenmiş görünmektedir.

Carl ayrıldıktan sonra, Connie ve Michael’ın birlikte zor durumdaki bir temizlik işini yürüten evli bir çift olduğu ortaya çıkar. Michael, Connie’nin Carl’ın kendisiyle flört etmesine izin vermesinden nefret etmektedir ama Connie bunun içinde bulundukları durumun gerekli bir yönü olduğunu düşünmektedir. Ne de olsa zor zamanlar geçirmektedirler ve müşterileri azdır, bu yüzden bazı egoları okşaması gerekiyorsa, okşayacaktır.

Connie temizliğe devam etmeye çalışır ama Michael bu konunun peşini bırakmaz, bu da daha fazla tartışmalarına neden olur. Ancak işler fazla kızışmadan Connie biraz yalnız kalmaya ihtiyacı olduğunu söyler ve başka bir odayı temizlemeye gider. Bu noktadan sonra Michael, Connie’yi gözetlemeye başlar ve onu diğer odalarda Carl ile flört etmeye devam ederken yakalar.

Sonunda, çok fazla müstehcen şakadan sonra, Michael Connie ile tekrar özel olarak konuşur ve bu da daha şiddetli tartışmalarına neden olur. Ancak bu kez, kocasının tavırlarından bıkan ve geleceği düşünen Connie ayak direr. Michael’a kimin gerçekten patron olduğunu göstermek için Carl’ın kendisini Michael’ın önünde becermesine izin vermeye karar verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir