Yalnız Olduğumu Sanıyordum

Theodora Day, gerçek bir yalnız zaman geçirebilmek için ailesinin dışarı çıkmasını bekliyordu. Evin kendisine ait olduğunu düşünür düşünmez, gömleğini ve külotunu çıkarır ve amını diddling yapmaya başlar. İlk mastürbasyon parmak patlamasından sonra, kıyafetlerini çıkarmaya devam eder ve ardından su dostu yapay penisini kapar, böylece duşta amını dövebilir.

Tam işler yoluna girmek üzereyken Theodora üvey kardeşi Juan Loco’nun eve geldiğini duyar. Theodora duşta kendini yapmak yerine Juan’ın odasına girer ve havlusunu bırakarak onu sadece bu seferlik becermesini teklif eder. Ateşli üvey kızı çıplak ve önünde diz çökmüş, siki elindeyken Juan hayır demez.

Juan’ı üflemeyi bitirdiğinde, Theodora onu sırtına alır, böylece sert bir sürüş için o sertliğin üzerine batabilir. Hâlâ doymamış olan Theodora, Juan’ın onu köpek gibi sikmesine izin vermek için dizlerinin üzerine çöker. Sırt üstü yuvarlanır, kalçalarını açar ve Juan karnının her tarafına boşalmak için çekilmeden önce misyonerde derinlere dalarken zevkle miyavlar. Üvey kardeşini yapmak Theodora için herhangi bir oyuncaktan çok daha iyidir!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir