Yalancı Yalancı Külotlar Yanıyor

Kimmy Kimm iki üniversite arkadaşı Gal Ritchie ve Maya Woulfe’yi takılmak için evine davet etmiştir. Gal, üçlünün en yeni arkadaşıdır; Maya ve Kimmy onunla kısa süre önce okulda tanışmışlardır. İkisi de Gal’e bayılır, onun tanıştıkları en havalı ve ilginç insanlardan biri olduğunu düşünürler.

Ancak Gal tuvalete gitmek için mazeret bildirdiğinde, Kimmy ve Maya’nın Gal için planlarının göründüğü kadar platonik olmadığı ortaya çıkar. Her ikisinin de Gal’e karşı büyük bir aşk besledikleri ve bunu şimdiye kadar bir sır olarak sakladıkları ortaya çıkar. Kızlar anında rekabete girişir ve her biri Gal’i baştan çıkarmak için birbiriyle yarışır.

Gal geri döndüğünde, havanın değiştiği açıktır. Çok geçmeden, Kimmy ve Maya açıkça birbirleriyle anlaşmazlığa düşerler ve Gal bunun tamamen onun yüzünden olduğunu söyleyebilir. Ancak tartışmaya gerek yoktur… Gal kendini iki yeni arkadaşıyla paylaşmaktan çok mutludur. Ve asla unutamayacakları bir grup deneyimi yaşamak için… şehvetli, erotik bir üçlüden daha iyi bir yol var mı?