Üvey Kızların Amcığı Bir Ödüldür

Emily Jade onunla oyun oynamak için zıplayarak geldiğinde Jay Romero kendi işine bakmaktadır. Ona bir ile on arasında sayılar seçtirir ve Jay her doğru yaptığında Emily giderek daha cinsel bir ödül sunar. Ebeveynleri eve geldiğinde yarıda kesilirler, ancak daha sonra Emily Jay’i köşeye sıkıştırır ve oyunlara kaldıkları yerden devam etmek isteyip istemediğini sorar.

Jay’i yatak odasına yönlendiren Emily, tahmin etmeye devam etmesini sağlar. Jay her doğru yaptığında, Emily’nin vücuduna daha ateşli bir bakış atar. Sonunda uyluklarının arasını yalayarak eğlenmeye davet edilir. Bir sonraki ödül, Emily’nin gerçekten de sert bir sikin etrafındaki yolunu bildiğini gösterdiği bir oral seks.

Emily sonunda Jay’e katıldığında, ters kovboy kızında, böylece o büyük kalçayı güzelce sıkabilir. Ona cowgirl’de daha fazlasını verir, sonra köpekte bir amcık vuruşu alır. Emily sırt üstü yattığında, Jay inleyene kadar onu yarağıyla doldurmaktan çekinmez. Sonra çekilir ve nihai ödül için üvey kız kardeşinin karnına boşalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir