Üvey Kızımızın Sinirlerini Yatıştırmak

Demi Hawks utangaç bir şekilde üvey anneleri Reagan Foxx ve Kenzie Taylor’a, okuldaki topluluk önünde konuşma ödevi için üzerinde çalıştığı konuşmayı dinlemek isteyip istemediklerini sorar. Üvey anneler destekleyici ve heveslidir, Demi’nin önünde kendilerini rahat hissettiklerinde kolayca kabul ederler.

Demi konuşmasını yapmaya çalışır, ancak sinirleri yüzünden ilk birkaç cümleyi bile tamamlayamaz. Üvey anneler Demi’ye sahne korkusuyla mücadele etmesi için birkaç numara önererek yardımcı olmaya karar verirler. Reagan, Demi’ye birkaç derin nefes almasını ve sonra tekrar denemesini önerir. Demi bunu dener ama işe yaramıyor gibi görünmektedir. Kenzie, Demi’ye yüzünü seyircilerden uzağa döndüğü bir egzersiz yaptırır, ancak bu da Demi’nin kendisini daha da gergin ve savunmasız hissetmesine neden olur. Üvey annelerin başka bir şey denemeleri gerektiği açıktır…

İşte o zaman üvey anneler kitaptaki en eski numarayı hatırlar: seyircileri iç çamaşırlarıyla hayal etmek! Demi şok olur ama denemeye karar verir ve konuşmasını yaparken üvey annelerini iç çamaşırlarıyla hayal eder. Ama yine de çok zordur… ve üvey anneler Demi’nin hayal etmek için enerji harcamasına gerek kalmaması için yardımsever bir şekilde iç çamaşırlarına kadar soyunurlar!

Demi konuşmasını tekrar dener, ancak üvey annelerinin bedenleri karşısında artık çok telaşlı olduğu için konuşmasını yapamaz! Sonunda üvey anneler, Demi’nin sinirlerinin bir kez olsun yatışması ve GERÇEKTEN odaklanması için eğlenceli bir seks turuna ihtiyacı olabileceğini fark ederler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir