Üvey Kız Kardeşlerin Amcığı Bela

Jay Romero ödevini yapmaya başlarken üvey kız kardeşi Myra Moans elleriyle gözlerini kapatır. Koşarak oturma odasında zıplamaya başlar ve Jay’e dayanılmaz bir şekilde sataşır. Jay, bir çarpma sesi duyduğunda hışımla odasına girmiştir. Myra annesinin yepyeni televizyonunu kırmıştır!

Myra, Jay’e annesine televizyonu kırdığını söylemesi için yalvarır. Her şeyi yapacağını iddia ediyor ve Jay’in önünde dizlerinin üzerine çöktüğünde bunu kastettiği açık. Kısa süre sonra onun sertleşmesini sağlar, böylece onu iki eliyle okşayabilir ve aletinin ne kadar büyük olduğuna hayran kalır. Sevişmeleri yarıda kesiliyor ama Myra yine de sözünü tutuyor. Daha sonra Myra, Jay’i odasında bulur ve suçu üstlendiği için ona teşekkür eder.

Onu emerken kendi başına bazı takipler yapar ve sonra aşağı iner, böylece ona ters cowgirl sonra cowgirl’de binebilir. Jay bunu köpeğe dokundurur, sonra son bir vuruş turu için adımlarını sırtına yuvarlar. Dışarı çıkan Jay, Myra’nın minyon vücudunun her yerinde bir ceviz patlatır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir