Üvey Kız Kardeşler Pijama Partisi

Kimmy Kimm bu akşamki pijama partisi için yemek hazırlarken üvey kardeşi Parker Ambrose onun yemeğini yemeye çalışır. Kimmy ona kendisine ait hiçbir şeyi alamayacağını söyler, ne yemeğini ne de arkadaşlarını. Parker’ı becereceğini söyledikten sonra Kimmy kaçar ve üvey kardeşinin kafasını çok karıştırır.

Daha sonra Kimmy kanepede Parker’a katılır ve arkadaşı ile aşkının birbirlerinden hoşlanmalarından şikâyet eder. Parker, Kimmy’ye onu becermesini önerir, böylece aşkı kıskanır. Kimmy’nin planlarına doğru oynadı, bu yüzden hevesle ona saldırdı. Göğüslerini parlatıyor ve özlem duyduğu özensiz bir BJ’ye gidiyor. Kimmy, başı belada olduğu için amını bile yiyor.

Parker’ın kucağına sürünen Kimmy, olmak istediği cowgirl gibi ona biniyor. Biraz ters kovboy eğlencesi için arkasını döner, sonra dizlerinin üzerine çöker, böylece Parker ona arkadan güzel ve sert bir şekilde verebilir. Kimmy sırtında, ayak bilekleri omuzlarından yukarıdayken bitirirler. Parker’ın çekilip karnına fındık atmasını do me gözleriyle izliyor, sonra ona odasında bir pijama partisi teklif ediyor.