Üvey Kız Kardeşler Amcığı Doğru Yapar

Dylan Moore odasında dinlenirken üvey kardeşi Jodie Johnson içeri girer. Bir telefon şarj cihazı ödünç almak istiyor, ancak Dylan onun da onu kontrol etmek için orada olduğunu biliyor. Ona göğüslerini gösterirken ona mallara bir göz atıyor.

Daha sonra Dylan, Jodie’yi odasına geri çekmek için sormadan telefonunu ödünç alır. Yatağa sürünür ve tangasını kenara çeker, böylece onu becermesi için meydan okuyabilir. Jodie, Dylan’ın klitorisini okşarken kararsızdır, ancak kısa süre sonra adımlarının ciddi olduğunu anlar. Hatta amını yedikten sonra onun aletini bile emiyor.

Jodie’nin altında yüzüstü yatarken üstüne sürünen Dylan, onu içeri kaydırır ve D’yi cowgirl’de sürer. Tangasını çıkaran Dylan, ters kovboy kızına biniyor. Sonra dizlerinin üzerine çöker, böylece Jodie arkadan gelip onu sertçe becerebilir. Sırtına yuvarlanan Dylan, Jodie’nin onu cum kasabasına götürürken tam ön manzaranın tadını çıkarmasına izin verir. Jodie, Dylan’ın karnına fındık atmak için çekilir ve bunun üzerine onu odasından kovar.