Üvey Kardeşlerime Şükran Günü Pastası Yedirdim

Şükran Günü, yani bolca aile birlikteliği! Katie Kush, arkadaşı Skylar Storm’u annesi Lindsay Lee ve üvey kardeşi Jay Romero ile yemeğe davet etmiştir. Katie annesine Jay’in üvey annesinin hoşlanmadığı bir kızla görüştüğünü söyleyince, Lindsay onun yerine Skylar’la çıkmasını önerir. Jay, üvey kız kardeşini becermeyi tercih ettiğini pat diye söyler.

Daha sonra, yemek bittiğinde ve herkes doyduğunda, Lindsay masada otururken diğerleri tabaklarını temizler ve tatlı alır. Katie ve Skylare ortasına bir delik açarak turtayı mahvederler. Jay protesto eder, ancak Katie turtayı amına doğru tuttuğunda Jay onu becermek için oyuna girer. Katie, Jay’in aleti onu cehennem gibi ateşli hale getirirken inlemeyi tutmaya çalışır. Skylar katılmak istediğinde, her iki kız da Jay’i derin bir boğazda emmek için dizlerinin üzerine düşer, taşak emme oral seks.

Lindsay mutfaktan çıkar ve üçlü beklemez. Skylar sırtına biner, böylece Jay onu bankta dövebilirken Katie performanslarında mastürbasyon yapmak için masaya tırmanır. Sonra Katie, Skylar’ın amını yemek için dizlerinin üzerine çöker ve aynı zamanda Jay tarafından arkadan vurulur. Skylar, cowgirl’de ona binmek için Jay’in aletine atladığında, Katie mastürbasyon yapmaya devam eder. En iyi arkadaşıyla yer değiştiren Katie, Jay üvey kız kardeşinin karnının her tarafına bir fındık üfleyene kadar Skylar kendini becerirken Jay’in sikiş çubuğunu sırtına alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir