Üvey Kardeşimin İzlemesini İstiyorum

Katie Kush üvey kardeşi Nick Strokes’un erkek arkadaşı Joshua Lewis’le sikişmesini izlemesini ister. Nick’le ev işleri konusunda pazarlık yaparak sahneyi hazırlar, ardından büyük sorusuyla onu köşeye sıkıştırır. Nick izlemeyi kabul eder, bu yüzden Katie Joshua’yı karşılamaya giderken dolaba saklanır.

Nick, farkında olmayan erkek arkadaşının arkasında etini okşarken, Katie’nin dizlerinin üzerinde Joshua’yı özensiz bir BJ ile şapırdatması çok uzun sürmez. Joshua gözlerini her kapattığında, Katie de Nick’i okşamak için uzanır. Joshua için özel bir sürprizi olduğunu söyleyen Katie, onun gözlerini bağlar ve yatağa uzanmasını sağlar. Eteğini kaldırır ve ters kovboy kızıyla sikiş çubuğunun üzerine kayar, bu da Nick’i emmesine izin verir.

Nick’i daha yakına iten Katie, Joshua’nın gözlerindeki bağı çeker ve onu sikmeye çağırır. Joshua, Nick arkasından gelip ayak işi için ayak parmaklarını bir araya getirirken Katie’nin amına vuruyor. Joshua Katie’yi bir creampie ile doldurur doldurmaz kaçar ve Nick bazı özensiz saniyeler için gelir. Katie onu güzel ve hevesle üfler, sonra dizlerinin üzerine çöker, böylece üvey kardeşi onu köpekle yapabilir. O güzel ve kaygan ama yine de yeterince sıkı ki Katie sırtına döndüğünde Nick yardım edemez ama ona sulu kukunun derinliklerinde ikinci bir büyük şişman yük verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir