Üvey Kardeşim Bir Sapık Ve Bu Beni Islatıyor

Angel Windell yeni ayakkabılar almıştır ve üvey kardeşi Joshua Lewis’ten sosyal medya için yeni ayakkabılarının fotoğraflarını çekmesine yardım etmesini ister. Joshua, Angel’ın pozlarının ne kadar ateşli olduğunu fark eder ve daha ateşli fotoğraflar çekmek için kamerayı yakınlaştırır. Ereksiyonunu gizlemeye çalışan Josua odasına koşar. Angel fotoğraflarını kontrol ettiğinde nedenini anlar.

Daha sonra, Angel görünüşte film izlemek için Joshua’ya katılır. Hemen sütyenini çıkarır ve ardından Joshua nihayet onu kabul edene kadar devam eden bir yorum yapmaya devam eder. Angel’ın göğüslerini hissetme davetini kabul eder ve sonra odasına geri dönmesi ve akıllı diliyle amına tapmak için dizlerinin üzerine çökmesi için onunla konuşmasına izin verir.

Angel Joshua’ya içine sokması için yalvardığında Joshua hayır demez. Joshua onu Angel toplarına derinlemesine verirken ikisi de iniltiyi tutmak için çalışırlar. Angel karnının üzerinde köpek stili bir siki aşağı indirir ve sonra üvey kardeşine binebilmek için üstüne çıkar. Üvey kardeşler, Angel’ın onu dövdüğü sırada üvey kardeşine bakacak şekilde kıvrılmasıyla sikiş festivallerine devam ediyor. Sonra Joshua patlamaya hazır olana kadar içine gömülürken sırt üstü yuvarlanır. Angel’ın annesi içeri girip çılgına döndüğünde çift sadece ışıltının tadını çıkarıyor.