Üvey Annem ve Ben Rahatlıyoruz

Jodie Johnson, ateşli üvey annesi Lauren Phillips ona katıldığında bir sınav için çalışıyor. Babası üniversite için çok para ödediği için Jodie’nin nasıl çok çalışması gerektiği hakkında biraz sohbet ederler. Sonunda Lauren, randevu gecesi için kıyafetini seçmesine yardım etmek isterse ona bir mola teklif eder.

Lauren onun önünde üstünü değiştirdiğinde Jodie hâlâ şaşkındır. Lauren kendine uygun bir elbise giydikten sonra Jodie’nin büyük bir ereksiyon geçirdiğini fark eder. Onun bu şekilde ders çalışmaya geri dönmesine izin veremez, bu yüzden ona BJ yapmak ve patlamasına yardım etmek için yerleşir.

Jodie sert ve tatminsiz kaldığında, Lauren neşeyle elbisesinden sıyrılır ve sert bir sürüş için o sertliğin üzerine batar. Arkasını döner ve ters kovboy kızına binerken onun thicc ganimetine hayran kalmasına izin verir. Lauren sırtında, üvey oğlunun klitorisini ovarken iniş şeridi amını çalıştırmasını izliyor. Jodie, Lauren’e dizlerinin üzerine çöküp yüzüne boşalmak için dizlerinin üzerine çökmeden önce köpek içinde son bir amcık vuruşu verir.