Üvey Annem Kremimi İstiyor

Ethan Seeks spor salonundan yeni dönmüştür ve ter içinde kalmıştır. Tek yapmak istediği bir içki alıp duşa girmek ve üstünü değiştirmektir ama üvey annesi Chloe Amour’un onun için başka planları vardır. Ona göre Ethan harika kokuyor, onu spermle doldurabilecek büyük ve güçlü bir adam gibi.

Ethan önce bir duş almak için yalvarır, ancak o geri döner dönmez Chloe ona güzel ve erkeksi koktuğunu söylemeye devam eder. Hemen şimdi onu döllemesine ihtiyacı var. Ethan evet lütfen demeden önce düşünmek için bile zar zor durur. Dizlerinin üzerine çöken Chloe, Ethan’ın boxer’ını çıkarır ve onu taşaklarından başına kadar yalar, sonra onu ağzına almak için aletini ağzına alır.

İkisi de bunun nereye gittiğini bildikleri için işleri hızlı götürmek için bir neden yok, bu yüzden Chloe, Ethan’ın sertliğine tırmanıp ona binene kadar BJ ile kendini şımartıyor. Ters cowgirl, Chloe’nin köpek için dizlerinin üzerine çökmeden önce penetrasyon açısını değiştirmesine izin verir. Ethan, Chloe’nin özlem duyduğu creampie’yi sunarken kaşıkla sonuçlandırırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir