Üvey Annem Katılmama İzin Veriyor

Nickey Huntsman, üvey oğlu Ricky Spanish başka bir odada video oyunları oynarken çok iyi görünüyor. Kapı zili çalar ve Nickey’nin yan adamı Juan Loco ona katılır. Nickey dizlerinin üzerinde Juan’ı emerken hemen işe koyulurlar. Ricky kargaşayı duyar ve Nickey’nin yapacağını bildiği gibi izlemeye gelir. Juan başlangıçta sinirlenir ama kabul eder.

Nickey, Ricky’nin gözlerinin içine bakarken ve kirli konuşurken Juan’ın onu yemesini sağlar. Sonunda, Juan’ın içine gömülü olduğu dizlerinin üzerindeyken, Nickey Ricky’yi katılmaya davet ediyor. Tereddüt ediyor, ama sonunda iyi bir üvey oğul gibi sertliğini emdirmek için geliyor.

Aletini ıslatma sırası Ricky’ye geldiğinde, Juan’ın sikinden kendi sularını höpürdetirken Nickey’i arkadan yapar. Dizlerinin üzerine çöken Nickey, çifte kullanışlı bir şey sunar ve erkek oyuncaklarının her birini emer. Sırtında, Juan tekrar içeri girerken BJ’sini Ricky için devam ettiriyor. Amını üvey oğluna geri veren Nickey, Ricky’den güzel bir büyük creampie alırken Juan’ın lanet çubuğundaki inlemelerini boğuyor.