Üvey Annem Gevşememe Yardım Ediyor

Sarah Taylor üvey oğlu Jay Romero’nun eşyalarını evin her yerinde bırakmasına dayanamaz. Ona seslenmeye çalışır ama cevap vermez. Şortunu çıkararak, Jay’in ortaya çıkmasını beklerken kendini rahatlatır. Ne de olsa pantolon giymeyi sevmiyordur ve Jay geldiğinde de ona tam olarak bunu söyler.

Jay büyük bir ereksiyona girdiğinde, Sarah ona birlikte yaşayacaklarsa kendini nasıl kontrol edeceğini öğrenmek zorunda kalacağını söyler. Onu yatak odasına götürür, taşaklarını avuçlar ve görmeye ve dokunmaya alışması için aynısını amcığı için yapmasını ister. Sonra ona orgazm konusunda daha fazla yardım etmeyi teklif ediyor. Bunu başarmak için Sarah, Jay’i derinlemesine boğazlayarak ve onu yemesini sağlamadan önce güzel bir göğüs sikişi yaparak başlar.

Dizlerinin üzerine çöken Sarah, Jay’i onu köpek gibi becermeye çağırır. Onu am uzakta pound gibi onun büyük kıçını hayran olabilir! O kıçını görüş alanında tutmak için Jay’e ters bir cowgirl yolculuğu veriyor. Sarah yuvarlandığında, Jay karnına fındık atmak için çekilmeden önce onu son bir kez kasabaya götürmesine izin verirken o büyük göğüslere hayran kalır.