Üvey Annem Çok Kapsayıcı

Krystal Sparks yaramaz bir kadındır ve yatak odasında da çok gürültücüdür. Üvey oğlu Alex Mack, onun seks yaptığını duyar. Çatlak kapıya gider ve onu dizlerinin üzerinde görür, ancak Krystal’ın onu gözetlediğini görüp görmediğini bilmeden kanepeye geri koşar.

Daha sonra Alex doğal davranmaya çalışırken Krystal yemekten sonra bulaşık yıkamaktadır. Ona sorunun ne olduğunu sorar ve Alex sonunda onunla daha derin bir bağ hissetmek istediğini itiraf eder. Alex’in onu yatakta gördüğünü bilen Krystal, göğüslerini çıkarmaktan çekinmez, böylece onları hissedebilir ve meme uçlarını emebilir. Dizlerinin üzerine çökerek, üvey oğluna mutfakta oral seks yapıyor ve ardından onu sert bir eğlence için kanepeye davet ediyor.

Alex, Krystal’ın meyve sularını örnekledikten sonra, onu kadife eldiveninin içine kaymaya çağırır. Oturmasını sağlayarak masaları ona çevirir, böylece ona cowgirl’de, sonra ters cowgirl’de binebilir. Köpekle giderler ve sonra Krystal, üvey oğlundan sert göğüslerinin her tarafına boşalmak için sırt üstü yuvarlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir