Üvey Annem Bir Squirter

Kendra Heart, kocası ve üvey oğlunun evin etrafını temizlememesinden çok rahatsızdır. Temizlik yaparken aşırı ısınmasıyla başa çıkmak için iç çamaşırı ve bornoz giyerek tüm oturma odasını güzelce fırçalar. Üvey oğlu Parker Sims eve erken gelip ona sürpriz yaptığında gerçekten kendini kaptırıyor. Parker odasına koşmadan önce Kendra’nın kıyafetleri ve Parker’ın ereksiyonu hakkında atışırlar.

Parker, Kendra’nın evi tertemiz yapma arayışıyla ilgili kendi kendine mırıldandığını duyduğunda bir içki almak üzeredir. Dinlerken mastürbasyon yapmak için mutfağa gizlice girer ama Kendra onun orada olduğunu bilmektedir. Onunla biraz eğlenmeye karar verir ve kıçını ona doğru gösterir. Parker yakalandığını anladığında içkisini döker. Kendra kızmak yerine, ereksiyonu için ona yardım etmeyi teklif eder. Parker, aniden azgın üvey annesinin elini ve ardından dudaklarını sertliğinin etrafına sardığında şaşkınlığını bastıramaz.

Kendra, kanepeye geçmeden önce karşılığında amını yediği için memnun olur. Orada, Parker’ı yere yatırır ve sertliğini cowgirl ve sonra ters cowgirl’de sürmek için gemiye tırmanır. Dizlerinin üzerine çöken Kendra, doggy’de güzel bir sikin tadını çıkarır. Sonra sırt üstü yatar, böylece Parker onu son bir kez inletebilir. Üvey oğlunun önünde diz çökerek sevişmelerini bitirir, aldığı büyük yüz bakımı için ağzı açıktır. Her zaman temiz evini düşünür, Parker’a kanepeyi yeni temizlediği için tamir etmesini söyler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir