Üvey Annem Bana Nasıl Yapıldığını Gösterdi

Josephine Jackson oturma odasında takılmaktadır, ancak televizyon kumandası bir türlü çalışmamaktadır. Yardımını almak için üvey oğlu Sam Bourne’u çağırır. Sam içeri girdiğinde, Josephine bir şeylerin ters gittiğini hemen anlar. Az önce mesajla terk edilmiştir. Josephine sorunu bildiğini düşünür: Sam fazla centilmendir. İddialı olmalı ve kontrolü ele almalıdır.

Sam Josephine’e bu konuda nasıl çalışabileceğini sorduğunda, Josephine göğüslerine dokunmak isteyip istemediğini sorar. Tabii ki istiyor, bu yüzden sahip olması gereken coşku seviyesini gösteriyor. Sonra Sam’e sikini emmesi için ısrar etmenin doğru yolunu öğretir.

Sam yeni keşfettiği atılganlığının sınırlarını test etmeye devam ederken, Josephine amını yalatır ve sonra üvey oğlunun büyük aletinin tadını çıkarırken, eve kaymak için arkasına kaşık atar. Josephine, büyük doğalları onun altında sallanırken bir sonraki köpekte dövülür. Sonra ters kovboy kızına binmek için Sam’in kucağına tırmanıyor ve sonra tabii ki sıcak kanlı bir kovboy kızına biniyor. Sam’i göğsüne bir cum shot makyajı verene kadar bir titty fuck ile bitirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir