Üvey Annelerin İtirafları

Barbie Brill, kendi yaşlarında üvey oğlu olan bir adamla evlenmiş sarışın bir güzeldir. Bu, kendisi ve üvey oğlu Nikki Nutz arasında biraz gerginlik yaratır. Ateşli bir iç çamaşırı seti giyer ve sonra nasıl göründüğü hakkında fikrini almak için onu çağırır.

Nikki, Barbie’ye bunu daha önce konuştuklarını söylemeye çalışır. Bunu yapamazlar! Barbie, Nikki’ye aşık olduğunu itiraf eder ama Nikki yine de karşı çıkar. Ancak Barbie bunun sadece bir kez olacağına söz verdiğinde Nikki sonunda nefsine yenik düşer. Barbie aletini ve taşaklarını yalayıp yutarken bunun olmasına izin verir, sonra ne kadar ateşli bir genç milf olduğunu göstermek için kıyafetlerini çıkarır.

Sert bir sürüş için gemiye tırmanan Barbie, D’ye tamamen saplanana kadar aşağı iner ve ters kovboy kızına devam eder, her ikisinin de zevki için o kalçayı zıplatır. Barbie kendi tarafında Nikki’yi onu kaşıkla sikmeye çağırıyor. Köpekle oyalanırlar ve sonra Barbie sırt üstü yuvarlanır, böylece Nikki çekilip karnına boşalmadan önce onu son bir kez boşaltabilir. Bu noktada Barbie, Nikki’nin dehşetine kadar bunu tekrar yapmaları gerekebileceğini iddia ediyor.

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir