Üvey Annelerimiz İçin Çay Saati

Cherry Kiss ve Katrina Colt üvey oğulları takılırken kahve içiyorlar. Parker Ambrose ve Juan Loco içeri girer ve golf turnuvasına götürülmek isterler. Üvey anneleri kabul eder ama önce üstlerini değiştirmeleri gerekmektedir. Cherry ve Katrina şık kıyafetleriyle içeri girdiğinde Juan, Katrina’ya ne kadar güzel giyindiklerini söyler. Parker, Katrina ve üvey eşi Cherry’nin çok seksi olduklarını ve babalarını aldatabileceklerini kabul eder.

Bunun yerine, ateşli anneler çocukları kanepeye çeker ve omuz omuza geriye doğru düşerler, böylece Juan Katrina’yı yiyebilirken Parker da Cherry için aynısını yapar. Cherry ve Katrina, üvey oğullarının aletlerini emerken karşılığında biraz oral seks yapacak kadar mutlular. Sonra Katrina Juan’ı cowgirl’de sürerken Cherry Parker’ı ters cowgirl’de sürüyor. Üvey oğullarını değiştiren Cherry, Katrina Parker’ı ters cowgirl’de sürerken Juan’a bir cowgirl yolculuğu verir.

Üvey oğullarına geri dönerler, böylece Cherry Parker’dan köpek tarzı bir sik alabilirken Katrina Juan’dan sırtına alır. Son bir takas, Cherry’yi arkasında Juan kaşıkla yan tarafına bırakır ve Katrina, Parker’ın içine gömülü olduğu dizlerinin üzerinde. Adamlar birbirine yakın bir şekilde boşalır, her biri partnerinin ateşli kıçını serbest bırakmak için dışarı çekilir.