Üvey Annelerimiz Bize Yardım Ediyor

Millie Morgan ve Jennifer White üvey oğullarının aptal sürüngenler olmasından bıkmışlardır. Patlamış mısır yapmak için mutfağa gittiklerinde, üvey oğullarının ne kadar azgın olduğu hakkında dedikodu yaparlar. Sonunda çocuklara seks hakkında bir şeyler öğretmeye karar verirler. En azından çocuklar sevişirse, çıtır çıtır çarşaflara sahip olmayı bırakacaklardır.

Millie, Anthony Pierce’ın yardıma ihtiyacı olduğuna dikkat çekiyor. Jennifer, Jay Romero’nun da ihtiyacı olduğunu söylüyor. Hanımlar birbirlerinin üvey oğullarına yardım etmeye çalışırlar ama Jay, Millie’nin elini tutup kasıklarına götürür. Kısa süre sonra Jennifer da tıpkı Millie’nin Jay’e yaptığı gibi Anthony’nin sikini mıncıklamaya başlar. Önlerinde bu kadar güzel sikler varken, kızlar onları emmek için dizlerinin üzerine çöker.

Zaten üvey oğullarına ipleri gösterdikleri için, Millie ve Jennifer her şeyi yapmaya karar verirler. Jennifer sırtına biner, böylece Anthony onu becerebilir ve Millie, Jay’in onu köpekte denemesine izin verir. Eşleri değiştiren Jennifer, Jay’i cowgirl’de sürerken Millie, Anthony’yi ters cowgirl’de sürüyor. Orijinal partnerlerine geri dönen Jennifer ve Millie, Jay Millie’ye verirken ve Anthony Jennifer’ın arkasında kaşıklarken omuz omuza yatarlar. Son bir kez değişirler, böylece her milf kendi üvey oğlundan güzel bir yüz bakımı alabilir.