Üvey Anneler Masajı

Blaire Johnson antrenmandan sonra hep çok gergin oluyor. Üvey oğlu Kai Jaxon, ağrısına yardımcı olması için ona biraz buz getirmek üzere gelir. Blaire, Kai’nin onu hissettirme şeklini seviyor, bu yüzden ona bir masaj teklif ettiğinde anında kabul ediyor. Hatta acıyan başka bölgeler bile uydurur ve Kai’ye masajı gerçekten derin olduğunda bunu tercih ettiğini söyler.

Kai’nin elleri onu daha çok çalıştırdıkça, Blaire giderek daha da azgınlaşır. Sonunda yardım edemez ama işleri daha da ileri götürür. Dizi Kai’nin sertleşmiş aletine çarparak Kai’ye üvey annesinin ne yaptığını tam olarak bildiğini açıkça gösterir. Blaire, Kai’nin aletini tuttuktan sonra, elleriyle olduğu kadar bununla da iyi olup olmadığını sorar. Kai öyle düşünüyor, bu yüzden Blaire önce bir el ve sonra bir oral seks yaparken sıkması için göğüslerini çıkarıyor.

Amında o güzel siki hissetmek için bir an daha bekleyemeyen Blaire ayağa kalkar ve yatağın üzerine eğilir, böylece Kai onu arkadan yapabilir. Üvey oğlunu sırtına alır ve ona hakim olur, ters kovboy kızına biner. Blare uzanıp kalçalarını açtığında, Kai aralarına geri döner ve üvey annesini çekip karnına boşalana kadar siker.